این بهار تخفیف می‌بارد: اکنون خرید کرده و تخفیف بگیرید!

طرح‌های مادام‌العمر که برای فصل بهار و پس از آن نیاز دارید را ذخیره کنید. بشتابید!

00 روز
00 ساعت
00 دقیقه
00 ثانیه

VPN Unlimited

مادام‌العمر

سرویس VPN قابل‌اتکا در تمام سیستم‌عامل‌های اصلی.

$199.99
$99.99

Passwarden

مادام‌العمر

مدیر گذرواژه با تمام قابلیت‌ها. 

$199.99
$99.99

SmartDNS

مادام‌العمر

راه‌حلی برای دسترسی به محتوای محدودشده جغرافیایی. 

$199.99
$99.99

DNS Firewall

مادام‌العمر

یک ابزار ساده برای جلوگیری از نرم‌افزارهای مخرب و فیلتر ترافیک.

$199.99
$99.99

MonoDefense

مادام‌العمر

شامل ۴ سرویس: VPN Unlimited, Passwarden, SmartDNS, and DNS Firewall.

$399.99
$199.99

MonoDefense

این بسته نهایی بوده که شامل همه برنامه‌های یادشده می‌باشد جهت محافظت همه جانبه از دستگاه و داده‌هایتان. همه برنامه‌ها را می‌توان با یک حساب KeepSolid مدیریت کرد و از همه پلتفرم‌های اصلی به آنها دسترسی داشت. سیاست قیمت‌گذاری شفاف و معقول و پشتیبانی مشتری ۲۴/۷ برای هرکدام از محصول‌های بسته نرم‌افزاری تضمین شده است.

VPN Unlimited

این یک نرم‌افزار شبکه خصوصی مجازی است که به شما امکان می‌دهد آدرس IP خود را پنهان کرده و تمام داده‌های ارسال‌شده از طریق اینترنت را رمزگذاری کنید. این سرویس ۳۰۰۰+ سرور در ۸۰+ مکان در سراسر جهان ارائه می‌دهد که اتصال پایدار و سریع اینترنت را در هر کجا که هستید تضمین می‌کند. این برنامه انواع پروتکل‌های VPN را برای اهداف مختلف ارائه می‌دهد تا بهترین تعادل قدرت-سرعت را پیدا کنید. این برنامه روی iOS، macOS ، Android ، Windows و Linux موجود است. همچنین می‌توان آن را به عنوان یک افزونه مرورگر نصب کرد و به‌صورت دستی پیکربندی کرد.

Passwarden

این یک محصول مدیریت گذرواژه برای نگه داشتن اطلاعات حساس شما به‌صورت رمزنگاشته است. این برنامه قابلیت‌های مختلفی مانند تکمیل خودکار، وارد کردن داده‌ها، نظارت بر امنیت حساب، تولید گذرواژه، احراز هویت دو عاملی و غیره را ارائه می‌دهد. این سرویس در سیستم‌عامل‌های مختلف مانند iOS، macOS، Android و Windows، روی برنامه تحت وب و یا افزونه مرورگر موجود است.

DNS Firewall

این سرویس برای مسدود کردن وبسایت‌های فیشینگ و فیلتر کردن ترافیک و نرم‌افزارهای مخرب ساخته شده است. دامنه‌های نامطلوب در آنِ واحد مسدود می‌شوند و احتمال ورود به سایت‌های قمار، اخبار جعلی یا غیراخلاقی به حداقل می‌رسد. لیست مسدودشده‌ها را می‌توان به‌راحتی سفارشی و به‌روز کرد. این برنامه ساده بوده و می‌توان روی همه پلتفرم‌های اصلی نصبش کرد: iOS، macOS، Android یا Windows.

SmartDNS

این برنامه محصولی برای دسترسی به سایت‌های محدودشده جغرافیایی و خدمات استریمینگ است. همچنین مکان واقعی کاربر را پنهان کرده و آدرس DNS کاربر را با DNS سرور ما جایگزین می‌کند. این سرویس ترافیک اینترنت را رمزگذاری نمی‌کند و باعث افت سرعت اتصال نمی‌شود. SmartDNS را می‌توانید روی دستگاه iOS، macOS، Android یا Windows خود دانلود کرده یا به‌صورت دستی در SmartTV یا نصبش کنید.