Весняний дощ зі знижок: купуйте зараз і заощаджуйте!

Придбайте підписку Вічність цієї весни та користуйтеся без обмежень. Поспішайте!

00 днів
00 годин
00 хвилин
00 секунд

VPN Unlimited

Вічність

Надійний VPN сервіс для всіх платформ.

$199.99
$99.99

Passwarden

Вічність

Повноцінний менеджер паролів.

$199.99
$99.99

SmartDNS

Вічність

Додаток для доступу до геообмеженого контент.

$199.99
$99.99

DNS Firewall

Вічність

Засіб блокування зловмисного ПЗ та фільтрації трафіку.

$199.99
$99.99

MonoDefense

Вічність

Включає 4 сервіси: VPN Unlimited, Passwarden, SmartDNS, DNS Firewall.

$399.99
$199.99

MonoDefense

Це ультимативний бандл із усіма вищезгаданими рішеннями для повного захисту вашого пристрою та даних. Усіма додатками можна керувати за допомогою одного облікового запису KeepSolid і отримати доступ до них на всіх основних платформах. Для кожного додатку в бандлі гарантовано прозору та розумну цінову політику та цілодобову підтримку клієнтів.

VPN Unlimited

Це додаток віртуальної приватної мережі, який дозволяє приховати вашу IP-адресу та зашифрувати всі дані, що надсилаються через інтернет. Сервіс пропонує понад 3000 серверів у 80+ місцях по всьому світу, що гарантує стабільне та швидке підключення до інтернету, де б ви не були. У додатку представлені різноманітні VPN-протоколи для різних цілей, які дозволяють знайти найкращий баланс швидкості та захисту. Додаток доступний для iOS, macOS, Android, Windows і Linux. Його також можна встановити як розширення браузера та налаштувати вручну.

Passwarden

Застосунок для керування паролями та зберігання конфіденційних даних у зашифрованому вигляді. Цей додаток пропонує різноманітні функції, такі як автозаповнення, імпорт даних, моніторинг безпеки облікового запису, генерація паролів, двофакторна автентифікація тощо. Сервіс доступний на різних платформах: iOS, macOS, Android і Windows, у веб-додатку або розширенні браузера.

DNS Firewall

Цей сервіс розроблений для блокування фішингових веб-сайтів і фільтрації шкідливого трафіку та програмного забезпечення. Небажані домени блокуються в режимі реального часу, що мінімізує ймовірність потрапляння на сайти азартних ігор, фейкових новин або сайти для дорослих. Списки блокувань можна легко налаштувати та оновлювати. Додаток дуже простий і може бути встановлений на всіх основних платформах: iOS, macOS, Android або Windows.

SmartDNS

Рішення для доступу до геообмежених сайтів і потокових сервісів. SmartDNS приховує справжнє місцезнаходження користувача та замінює його DNS-адресу на DNS нашого сервера. Сервіс не шифрує інтернет-трафік і не призводить до втрати швидкості з’єднання. Додаток можна завантажити на пристрій iOS, macOS, Android або Windows або налаштувати вручну на SmartTV чи медіаплеєрі.